RBNaziv ekipeFUDDKNSFILNARABC
1MAČVANI11911301929303028
2INVENTAR11328302530
3GAŠPAR VARIJANTA1072921252429
4ŠANK7622182115
5MUNJA TRANS SD75243021
6SOK OD MALINE552728
7VETROVI TUGE / SREĆE492920
8DONTE DI VINĆENCO / DV0483018
9DRUGOVI ČLANOVI2929
9ČDRAVKO ZOLIĆ2929
9ARTOVA ŠPICA2929
12ISTOČNA CRNA GORA28622
12OBAFEMI MARTINS2828
12SPAVAM SA KLOŠARIMA2828
12SALEP2828
12SVETOGORSKI KLAN2828
12PRVA POSTAVA2828
18YAKUBU2727
18MI PUCAMO NA GLAVNE ZGODITKE2727
18KAMEL2727
18BRKOVI ACE ILIĆA2727
18PIVOPIJE2727
23OVERLAP2626
23PRIJATELJ IZ VOJSKE2626
23JUŽNJACI2626
23BEŠTIJE2626
23SRMOTI2626
23HEKLANE SOKNE2626
23PASTE SAD2626
30TOM HENING ØVREBØ2525
30LACKO JE MALO NERVOZAN2525
30MARTA2525
30DUKI2525
30PAROVI I NEPAR2525
35DEPORTIVO2424
35SELE MOJA2424
35DŽAKARTA2424
35JANINI SVEDOCI2424
35MILE KITIĆ2424
401-3 & 1-32323
40CREP I CIGLA2323
40ČOLA JE NA GOLU2323
40AL KOHOLIČARI2323
40MALI KLJUČ2323
40POSLEDNJI BOEMI2323
40HVALA, PREDSEDNIČE!2323
47INĐIJA2222
47JUŽNJACI 0232222
47TRUTOVI*2222
47GOODFELLA2222
47DVA DOBRA DRUGA2222
52DAG & RED2121
52BIJELE NONE2121
52JUŽNA PRUGA2121
52TEŠKOE2121
56JAGODIĆ-PULIŠA2020
56VLAK ZA JUGU2020
56GENERACIJA2020
56RITAM SRCA2020
60VRANIĆ1919
60RDŽIĆI1919
60ROMALE ROMALI1919
60ATSovci1919
64LAŽNI IGRAČI1818
64E, CVRC!1818
66DJ VLADA1717
66NVANKVO KANU1717
66JARANICE1717
66PRODUŽENI S MLEKOM1717
70FINAL FOUR1616
70SECOND SERBS (SS)1616
70MUNGOSI1616
70LJUDI IZ ZIDOVA1616
74BIG SAM1515
74ĆOPAVI PRASIĆI1515
74HIDRAŠI1515
77DULETOVA ARMIJA1414
77DŽANAN1414
77FILIGRANT1414
80KUMOVI1313
80BRĐANI1313
80LEPI IGUMAN1313
83PALERMO1212
83TAP - TAP1212
83PROCVALI BEHAR1212
86MONTENIGERSI1111
86MALI RAMBO1111
88BEŽANIJA BOYZ1010
88GOBLINI1010
88ULTRA1010
91KURBLE99
91LIKE A G699
93ERIK 7 HAG88
93ŽUCIMUR88
95PANDARA77
95POKISLI77
97EKIPA ZA NA DORUČAK55
98LAŽNI KUMOVI44

*U ukupnom zbiru računaju se 4 najbolja plasmana

RBNaziv ekipe123456789
1INVENTAR266302729303030303030
2MUNGOSI256293028292628282929
3MEĐICE238122930282829262828
4SPURS223202222272924292525
5DŽOKERI NA SVAŠTARI211252420222527212324
6MAČVANI199282815202217272616
7NVANKVO KANU169152024152125161221
8POVRATAK OTPISANIH157161625121621151620
9AL KOHOLIČARI1571921252319181319
10ŠANK15526181713911172717
11DŽAKARTA139262127241823
12NISMO IZNENAĐENI124261318202621
13ĐORĐE DAVID PROTIV GOLIJATA8414202426
14TOČAK SREĆE821813451210119
15GIORDANOS7927191815
16SVETO TROJSTVO7823231418
17MONTENIGERSI7612214152211
18MAGLA73262423
19MEJITI651518725
20SOLO QUEUE64141431320
21MAJSTORI641910111410
22SKANDALIZOVANI55132319
23KOKTEL LJUBAVI522527
24INĐIJA402317
25SLOBODNO MESTO392316
26TENEN341915
27BUGARSKE VANILICE2727
28ČETVERAC SA KORMILAROM24195
29SALE PRAGMATIKOS2424
29FENJERČIĆI2424
31DISIDENTI2222
31NIKAKO2222
31PIJ TO PIVO2222
34BIBOP I ROKSTEDI2121
34PLOGA BLUZ2121
36FIĆE I DRUGARI2020
37POGREBNO LIPOLIST191054
38PRVI OTPOZADI19136
39SOK OD ŠLJIVA19118
4025919910
41VINJAK 5+11919
42DVA DOBRA DRUGA + 11818
43POZ POZ POZ POZ SVRABIŠA1717
43JEFTINA RADNA SNAGA1717
43VRAĆAM SE MAJCI U BOSNU1717
4364 (ŠESET ČETIR)1717
47PROVINCIJALCI1616
47RAZNOSAČI1616
49CISK1515
50CIMERI +21414
5013-MAJSKI PREVRAT1414
50HOLTEROPTIC1414
53SEOSKI TURIZAM1313
53MILKY1313
55BOLJE NEGO DA SI SAM1212
55ŽELJKOVI SVEDOCI1212
55MEAN GIRLS1212
55KIĆA INFORMACIJA1212
59NULA BODOVA1111
59CRVCI1111
59UJEDINJENI REGIONI SRBIJE1111
62GAZETTA DELLO SPORT1010
62BESKIČMENJACI1010
64OPOP99
64ZAJEB'O NAS STILO99
64DANDŽI99
64RAKUNI99
68ALTERMEDIA88
68BABUNARIJA88
68KAPETAN GRADAŠEVIĆ88
71ZAČARANA CIGLA77
714 PIVA I COCA-COLA77
71KUKU, LEMURE!77
74SCIMUS NOS NIHIL SCIRE66
74AMATERI66
76PIVIĆ33
77LEPTIRIĆI22
78RUSTER11
RBNaziv ekipe12345
1INVENTAR1252525252525
2ŠANK891818202013
3BETON851516181818
4AL KOHOLIČARI8022201622
5MAČVANI6016141614
6POVRATAK OTPISANIH5814131516
7NIKAKO / U MAGNOVENJU422022
8MAJSTORI291415
9PO_BEDNICI2222
9NE LJUTI SE ČOVEČE2222
11PALILULCI2020
12OTPISANI1515
12PRVI OD POZADI1515
14MEĐEDI SaTARE1414
RBNaziv ekipe123456789101112131415
1NI KURTA NI MURTA322252222252525252016132222182022
2INVENTAR319222525202018182514222020252520
3BARDOVI307151818182222221522252516222225
4VOLAN ZA ŠKODU263182020221815151825201610121618
5SPURS20320161011152011161212612131316
6SKANDALIZOVANI19391371213814820181211151815
7MASONSKA LOŽA14510191316161211131489112
8ŠANK12412111111381371101871011
9MEĐICE1181615151020121515
10NISMO IZNENAĐENI861314151141514
11FONTANA8114222520
12PIJ TO PIVO74113671067816
13DUVAN ČVARCI6613104515119962
14POVRATAK OTPISANIH621151161109145539
15BROJ POSLE 76226141412194
16PIVSKI6144132811613
17PAVLOVI SVEDOCI6116714168
18VALTAZAR BOGIŠIĆ5611114612714
19KOKTEL LJUBAVI536129104111
20AL KOHOLIČARI47211710413
21LUDNICA45141615
22MAJSTORI421121321115123117
23VALJEVSKO PIVO398167548
24SOLO QUEUE37581155111351
25MAJSTOR I MARGARITA30111111111399
26SENSEI291613
27U MAGNOVENJU289910
28PRVI OD POZADI271111111131168
29NEMA IZ ENCA NA GOL261412
30AMRELI211011
31KOKTA IZ OLIMPA1818
31ŠKODU ZA VOLAN1818
33DŽENIFER LOPEZ171111241114
34MAČVANI1596
35MOŠA PUĆKO1515
36KiSeO21414
36ŠTA I?1414
38ESPERANTO137213
39PILIKI1212
40KAKO GOD ŽELIMO1111
40PO_BEDNICI1111
42MANGULICE1091
43UOPŠTE NEZNANJE1010
43TRUDNA RIJANA1010
45SLOBODNO MESTO936
46MEĐEDI SATARE88
46ISPOD RADARA88
46TIĆA UBICA88
46SEKSI PIPL88
46DŽAKARTA88
51GUDRO GILSON77
51NIKAKO77
51TIGROVI77
54NEPOPRAVLJIVI OPTIMISTI6411
55GAMBIT651
56PAROVI +166
56TOČAK SREĆE66
58BRESTAK55
58BETON55
60POGREBNO LIPOLIST431
61ASUNSION44
61KULFIŠ / КУЛФИШ44
63SUPERTIM33
63SIROČIĆI33
63SEDAM SAMURAJA SKOJ-A33
63UNDEFINED33
67SUNCE VIŠE NE IZLAZI211
67VELIKO TOČENO211
67ŠERVI211
70KURAVA I ČIL22
70BEBENIBEBE22
70BENZINAC22
70ABUDŽABA DABILA22
70UJEDINJENI REGIONI SRBIJE22
75POLUKRVNI PRINC11
75ESKARGOTI11
75TEOLOZI11
75KENT11
75LEVANTE11
75TATA SPALIO ĐENKU11
75LOŠI11
75ČETIRI I PO11
75BALVANI11
75SAJBER KURAJBER11
75PAPADUBI11
75KGB11
75BRAVAR I KAPRIĆOZA11
75VIII/3 CAREVI11
75SIPAM NARANDŽASTO GORIVO11
75ŠEĆERI11
75BADŽUG11
75SINDI11
75H8FUL 811
75NE LJUTI SE ČOVEČE11
75KARMEN11
75ŠESTICA11
RBNaziv ekipeZ12345678910111213
1INVENTAR23718201820202018181813181620
2VOLAN ZA SKODU18710161412161616131311201218
3IMPALA1611613161411141461816716
4LAVLI DZABLI1482018201818182016
5PRETPOSLEDNJI1215131411131116121313
6PIJ TO PIVO1081491316981076853
7KLOVNOVI955951013123117128
8VALTAZAR BOGISIC9388886109971082
9SANK899591348514976
9AGORAFOBIJA8912148510201010
11SPURS4977412145
12MASONSKA LOZA461079299
13DONJI DOM421212126
14SCG41137318
15GIORDANO DE EUSTACHI39121611
16KARTONSKI ROBOTI30114411
16BEZ TALJA NE VALJA301020
18NEMA IZ ENCA NA GOL281414
19POVRATAK OTPISANIH257371241
20PACKOVA GEDORA2020
20ZA SADA BEZ DOBROG NASLOVA2020
22MLADICI1626161
23DUNJICA1414
24BMK1212
25BUGARI1111
25MACAK BEZ CIZAMA1111
25BEK BEK DESNO1111
25KUMOVI1111
29BAUSTELA UTD1010
29MENSTRUALNI BOL1010
31PETAR U LE?A918
31KELI FAMILY99
33KURIRI862
33LIDERKE88
35VUK SAMOTNJAK MILETA KITICA77
36MOZDANI UDAR642
36LEOTAR66
36NESVRSTANI66
36POP PRICA O VODI66
36WOB66
41SKOPLJE55
41LEPA BRENA LEPO LUKIC55
41MAMIN SIN55
44KOVILJKA413
44BROJ POSLE 744
44KEMISEVI PULENI44
44PROAMATERI44
48VINKO I DRUGARI33
48NEUSAGLASENI33
50JAHACI BOJLERA11
50RAMONDA11
50HICKOK11
50RAKIJA CORRECTING PEOPLE11
50ELITNI ODREDI11
50NENAJAVLJENI11
RBNaziv ekipeZ1234
1INVENTAR7820202018
2WITCHERI5518131212
3PARANOJA5414111811
4PK VERONA481316613
5KURAJBERI45161316
6THE BIG BANG THEORY42111498
7SKANDALIZOVANI381041014
8MANGULICE351889
9SUPREMUM3481016
10PIONIRI MALENI2912125
11ARTIMOKRPELJ247674
12NEKOC BRACA2020
13DONJI DOM1798
14ME?EDI SATARE15510
15CETNICICI1414
16DR1111
17CESTITAMO99
18KLINTONE POBEDICEMO!77
18MALA OPERATIVNA JEDINICA77
20KONKVISTADORI66
20NOBLICE66
22NISMO LEPI, AL' SMO ZATO GLUPI55
22IVANA I NEGATIVI55

*Liga je prekinuta zbog korone, a novac od nagrada (proporcionalan odigranim kolima) doniran je u humanitarne svrhe

RBNaziv ekipeZ123456789101112
1DOGODINE U PRIZRENU165171420172020202017
2INVENTAR1466171471711171420176
3TRUTOVI1361120143141414617149
4ZLI ZUB11114111111392014117
4WITCHERI111201714741199911
6KIMI MATAJAS RAIKONEN611772017
7MEDJEDI SATARE607117695294
8TRI DELFINA5559114251765
9PARANOJA53963511514
10MALA OPERATIVNA JEDINICA372017
11PK VERONA27596223
12RTT17611
13ZARAZA1046
14LUDNICA99
14TRUDIMO SE99
14CARAPANI963
17JOVANINI VLASI77
17VLASTELINI77
17BUGARI77
20KRUSEVAC GETO66
21KOLGEJT55
21KEBA KRABA55
21SLADAK RANAC55
24TOPLA COKOLADA44
24HRVATI44
24ODISEJA 200144
24MASLACAK44
28SASVIM SLUCAJNO11
28MANGULICE11
RBNaziv ekipeZ1234
1MUNJA TRANS7820202018
2LAS PADINAS6212161816
3DZUKELE6116181413
4VIDANA4913111114
5ISPALA469131212
6IMPALA4510141011
7KOKTEL LJUBAVI35710162
8TRUTOVI3314694
9RANC PROKLETIH296968
9KURTKO BEJN298885
11TERABAJTI231310
11NIJE BITNO2311273
13KOSARKASI21183
13SRETEN ZUJKIC, PENZIONER213756
15-30002020
16OSOPE194537
17ZADIRE U SLOBODAN PROFIL16124
18OLD SKUL99
19SEDE VLASI55
20PAJA I JARICI44
21SALTO11

*Liga je prekinuta zbog korone, a novac od nagrada (proporcionalan odigranim kolima) doniran je u humanitarne svrhe

RBNaziv ekipe1234
1JANINI SVEDOCI7418202016
2DOĐOŠI7020141818
3KRNJI SASTAV5514161114
4SVIREPI PILIĆARI491391413
5BATI, KAKO ĆEMO?47161813
6NURSAD OBLAK431211812
7MAJSTOR I MARGARITA3191210
8MONŠERI <33011712
9KUKU, LEMURE!251069
10INVENTAR <32020
11SSAT1616
12BLOKOŠI1313
13ŠMEKS I GRAD1111
14STO GLADNIH1010
14ĐENKINI DUGMIĆI1010
16TIM RAKETA99
17MEŠANCI88
17XIII88
19CRVENI55
RBNaziv ekipe123456
1ŠAĆIRI120202020202020
2ETO'O MESSI CISSE106181818161818
3NEZAPOSLENI8514912181616
4UNAM PUMAS741616161313
5AIRBALL ŠABAZA NEJPIRA681314131414
6LOS BLANKOS631013881311
7CHODA TIPS624814121014
8PROVINCIJSKI URUGVAJ55911111212
9KLUPICE408121010
10WE WALK ALONE285797
11BRLJAVCI20119
12BEZIMENI1679
13HARCHESTER UNITED AWAY 21212
14PIRLI1111
14FABIO ROCHEMBACK1111
16DIMENZIJA X1010
16DOKTORI1010
18DŽONI EVANS77
19HARCHESTER UNITED AWAY 166
RBNaziv ekipe12345678
1ŠAĆIRI (7) (S)1411618162013182020
2ETO'O MESSI CISSE (S)1361816181420201614
3BRLJAVCI (S)1191420131214161416
4UNAM PUMAS (S)118201314912141818
5AIRBALL ŠABAZA NEJPIRA (S)8212128111010811
6NEZAPOSLENI (S)81489131612712
7ALLSTARS (S)67102117118108
8LOS BLANKOS (S)668171871195
9ŠIMICU (S)59145687136
10PREDNJI UKRŠTENI (S)53111169610
11ASUEKOTO (S)52710125612
11JAY JAY OKOCHA (S)52952018
13KLUPICE (S)463310254613
14PIRLI451391013
15BELIGOL27644832
16IPSVIČ20164
17MIJATOVA PREČKA1257
18INĐIJA1111
19WWA99
19WE WALK ALONE99
21KIĆANOVIĆ77
22BOKINE BANANICE66
22ŽIGOSANI633
24NOLE55
24MRLJAVCI55
26KOVILJ CITY44
2605344
28KIDALICA33
28DŽONI EVANS33
30SALFORD22
30BOBIČARI22
30STR DŽORDAN KLARKSON22
33ROKE SANTA KRUZ11
RBNaziv ekipe123456
1TABAKOČ I PRIJATELJI114201818201820
2VICTOR BONIFACE108182016182016
3LA REMONTADA (S)88161614121218
4NEPARNI VALJAK (7) (S)77141412131113
5VRANIĆ (S)76111210161314
6ĐEMBA ĐEMBA (S)7413112091011
7ĐUKI-TUKI (S)676131371612
8ROSARIO CENTRAL441114910
9ŠONSUKE NAKAMURA (S)43101031154
10DJ VLADA (S)38574877
11MURINJOVI PULENI (S)37496648
12BARAKANCI19352333
12EL FARDU BEN19910
14KOSANICA16565
14ČETVRTI SPRAT1679
16MALA DVOJKA1578
17MUNJA TRANS1414
18MIKOLIJEVA NANOGICA1212
19NEPRODANE DUŠE JIMA BEGLINA99
20VLADO CEPAJ DIPLOMU88
20LEVA OBRVA KARLA ANĆELOTIJA88
20LINIJE SU KRIVE88
23NEZNALICE66
23LEŽAVU66
25LJOPCI55
26NISU MAME44
RBNaziv ekipe12345678
1VIKTOR BONIFEJS (S)1441612201620202020
2TABAKOČ I PRIJATELJI (S)1442018162018181618
3JIM BEGLIN (7) (S)1211414181813161414
4ĐEMBA ĐEMBA (S)1061311131416131016
5VRANIĆ (S) (7)10118161113149911
6NEPARNI VALJAK (S)918131211128189
7ŠONSUKE NAKAMURA (S) (7)801088810111312
8OSMAN ĐUKARI (S) (7)789710101114116
9DJ VLADA (S)7012107691277
10ŠAKA HISLOP251195
11REPSTACIJA23149
12LJOPCI206734
12FK ČOBANI KUKLJIN20128
12MOCART KUGLE2020
15ČETVRTI SPRAT1798
16KOSANICA1486
17IBARSKA1313
18PA DOBRO, SIGURNO1212
19LAMBDA SONDE1010
19MURINJOVI PULENI1055
19STRIČINE1010
22GLADIJATORI77
22DONTE77
22NISU MAME77
25ŽOHARI66
25JEDINA ISPRAVNA PRIČA66
25KOSANICA66
28MADAFAKERSI55
28JAK BLOK 7055
28FK TRUFATORE55
31GABRIJELA BATISTUTA44
31ATALANTA VD44
31FRIMPONGOVI FARMACEUTI44
34MITROGLU33
34_03233
36BABUNI22
36BARAKANCI22
RBNaziv ekipe1234567
1ĐEMBA ĐEMBA11414181418122018
2NEPARNI VALJAK11020131116181814
3ŠAKA HISLOP9913201612131312
4VRANIĆ921616109141413
5ĐUKI - TUKI8818121313101210
6VICTOR BONIFACE881814201620
71-3 & 1-3678108816116
8ŠONSUKE NAKAMURA6710141211119
9LOMBARDINJO27207
10DJ VLADA269710
11FK ČOBANI KUKLJIN231211
12HARCHESTER UNITED2020
13TABAKOČ1616
14RAGNAR KLAVAN1394
15FK MORNAR I GATUZO1111
15JIM BEGLIN1111
17HJOVERSLAND1010
18HARMONIJA99
19KEC U NIŠU88
19ZVEZDE GRANDA88
21BOVVER77
22DELAP AND SONS55
23ZOLAR33
24FK MAJDEVO22
RBNaziv ekipe1234567
1JUŽNA PRUGA (TJ) (S)101182020971116
2SALEP (TJ) (S)97161416618189
3LATE LATE SHOW (TJ) (S)9520111116131311
4VLAS VEGAS (TJ) (S)951091820111413
5DIGIMONI (TJ) (S)9412131312142010
6KEVIN ĐURANT (S) (TJ)79712141310914
7ASKETSKI MISTICIZAM (TJ) (S)7018201220
8NO ME INTERESA NADA (S) (TJ)584671031018
9DŽOKERI NA SVAŠTARI (TJ)541489167
10ĐUKI - TUKI (S) (TJ)529781612
11KMETOVI (TJ) (S)471611128
12TRUTOVI (TJ)44131858
13OZBILJNE VREĆE448101214
14NEZNALICE (TJ) (S)3467948
15SVIREPI PILIĆARI1587
16HARMONIA SENSEI1266
17TROPSKA VRELINA1111
18TRIO FANTASTIKO1010
19BE - BE66
19SVIREPE PILIĆARKE*66
21BRKE I PRINCEZE55
21TKO NAS ZAVADI55
21AMS55
21BARAŽEVIĆI55
21ČAMOVE PUDLICE*55
26KAPUĆINKOVIĆI44
26GOSPOĐA PUFNA44
26ČOKO AGAR44
29MALINA33
29KORIDOR ŽIVOTA33
RBNaziv ekipe123456789
1LATE LATE SHOW (7) (S) (TJ)146162018121214181818
2GICINI PILIĆI (S) (TJ) (7)143201812131618201412
3ROMANTIČNI LJUDOŽDERI (S) (TJ) (7)139181420141416132010
4OZBILJNE VREĆE (7) (TJ) (S)120137168182014168
5VLAS VEGAS (7) (S) (TJ)10814161420109916
6SVIREPI PILIĆARI (TJ) (7) (S)102111161891010720
7DŽOKERI NA SVAŠTARI (7) (TJ) (S)9696811206111213
8TOCA GRŽAN (TJ) (7) (S)88889167812119
9KUMČETO (7) (S) (TJ)7812131011741011
10NO ME INTERESA NADA (S) (7) (TJ)76101310131614
11IMPALA (S) (7)717911981278
12BATI, KAKO ĆEMO?421012713
13KASALICA (S) (TJ)2655565
14GETO267118
15MALA OPERATIVNA JEDINICA1313
16ZADIRE U SLOBODAN PROFIL99
17KOKTEL LJUBAVI66
17BRESTAK66
17URKINA CRNA TETKA66
17ŽAMBOKREČINA66
21NEPRIJAVLJENA EKIPA55
21BABA SERE55
23BANKA44
23MOMCI ZA ŠANKOM44
RBNaziv ekipeZ123456789101112
1SPACE JAM195142014171717171417142014
2JOVAN UZASNI1791717172020911171417119
3MALA DVOJKA13720202020201720
4IMPALA120767141471411119911
5TRUTOVI88979116997147
6MUNJA TRANS851414202017
7KVIZIONARI421191111
8ISPALA38119117
9DARDALJIC1111
10UMNJACI66
10TEEMU PUKKI66
12DEBELI GEACI55
12BABASERE55
14SUKOB GENERACIJA44
15PETORISTA33
RBNaziv ekipeZ1234567
1MALA DVOJKA120202020202020
2MUNJA TRANS103201717141799
3JOVAN UZASNI9211141411141117
4SPACE JAM871711111761411
5JUZNA PRUGA62149771177
6BILIJARDERI42466917
7TRUTOVI387625756
8IMPALA33659364
9MERIDIANOVI RATNICI309354423
10DVA VISKA1414
10MIG 21 (NE, OZBILJNO)1495
12NEZNALICE102323
13FORTUNA CITY844
14MUNGOSA DVA 77
15AVALON55
15BIP55
17KRDRUZ44
18ZAKASNELI KUMOVI33
19SRECNI LJUDI11
19CETEN BOBA11
RBNaziv ekipeZ123456789101112131415
1REMIX2772020201720202020202020202020
2MUNJA TRANS2201117172017171417111717141417
3JOVAN UZASNI201171496141411917111417171714
4SPACE JAM1881411141411917141414914111111
5HARI TROTER7755511711711744
5TRUTOVI77793167677969
7IMPALA636324651111753
8AVALON5666334456667
9BABASERE449711953
10ROMANTICNI LJUDOZDERI38474995
11ZEG MEZTERI29242399
12SUNDJER BOB2324221444
13DRKADZIJE216555
14POCETNA STANICA1376
15B'BYE11353
16OKRNJENI PRSLJENOVI1037
17MIMOVI IZ LUKICA99
17REKREATIVCI99
19DVE I PO DAME871
20MYTHBUSTERS752
20ORIGINAL FALSIFIKATA77
22TERABAJTI66
22AMSTEL642
24STRUCNJACI44
25DZIN I LIMUNADA33
26AMIGOSI11
26JONIZATOR OZONIZATOR11
RBNaziv ekipe123456789
1PILOT PROJEKAT (S) (7) (TJ)164162016161818202020
2JUŽNA PRUGA (TJ) (7) (S)158201418202014161818
3LJANMI MAJAMI (7) (S) (TJ)134131220131220141416
4KUMČETO (7) (TJ) (S)122111810141316111613
5KLASIČNI TRUTOVI (7) (TJ) (S)12118131381412181312
6FENJERAŠI (7) (TJ) (S)119121614111613131014
7TRUTOVI (TJ) (7)851491118111012
8INVENTAR (S)2712510
9TOCA GRŽAN (7)201010
10BUSIJE DO RUSIJE1679
11PO_BEDNICI1212
11KENGURI1212
13NEOZBILJNE VREĆE1111
13INĐIJA1111
13DAL' SI IKADA?1111
13M&M'S1111
17FC "ZIDAR"1010
17SAMO POGREŠNI ODGOVORI1010
19PENTANĐELI99
19ALEK I KLOPNO VOZILO99
19NEMAČI POJMA99
19TUPAMAROSI99
23HOLGER RUNE88
24ČETIRI BOBE66
RBNaziv ekipe123456789101112131415
1INVENTAR (7) (TJ) (S)250181812162013181320161618181816
2JOVAN UŽASNI (7) (S) (TJ)240202018181418121613201111162013
3FENJERAŠI (S) (7) (TJ)218141411131320141414131220201214
4JUŽNA PRUGA (7) (TJ) (S)20820111116202018181314111620
5KLASIČNI TRUTOVI (TJ) (S) (7)188167162010111318101489101412
6LJANMI MAJAMI (7) (S) (TJ)181111114141810108161020127119
7TRUTOVI (7) (TJ) (S)16712166812129119111810131010
8KUMČETO (7) (S) (TJ)165101091099111212121013141311
9ROMANTIČNI LJUDOŽDERI (TJ) (S)141131310121614161011998
10SVIREPI PILIĆARI (7) (TJ)110968976878814812
11VATRA I KIŠA (7)688576887667
12UNAGI42913776
13NEOZBILJNE VREĆE41686597
14POČETNICI341618
15PRIVATNI FAKS19712
16BATI, KAKO ĆEMO?17557
17SAMO PRIRODNO1679
18VUKOVI S VRATNIKA66
18RIO DE PANJ66
18POSLEDNJE MESTO66
21MAJSTORI55
21RIĆKE55
21TOCA GRŽAN55
24FARAONČIĆ44
RBNaziv ekipeZ12345678910111213
1INVENTAR (7) (S) (TJ)21916201312202020181218201020
2FENJERASI (7) (TJ) (S)20812181420141418201616141814
3JOVAN IV UZASNI (7) (S) (TJ)2002016121418161614189161318
4KLASICNI TRUTOVI (7) (S) (TJ)197913161811181492020132016
5TRUTOVI (TJ) (S)164181020138101216141312810
6ROMANTICNI LJUDOZDERI (TJ) (7) (S)1418181116121112111110912
7KUMCETO (7) (TJ) (S)13510149101313988149513
8LJANMI MAJAMI (S) (TJ) (7)131141210998101010861411
9UNAGI (7) (S) (TJ)12913111116121171310187
10IMPALA (S) (TJ) (7)1031187109813675118
11SVIREPI PILICARI (TJ) (S)897988713117712
12JUZNA PRUGA271116
13PODRZIMO RIO TINTO21129
14PANDOBRANCI (TRI SOVE)1376
15EVENTUALNO PIO99
16LUCI ORADA88
17ALE ALE77
17MAMURNI BISERY77
17MEMEDOVICI77
20BLOOPERSI66
20MOMCADIJA66
20NEMA IZ ENCA NA GOL66
23CRNI MESI44
23KROMANJONCI44
RBNaziv ekipeZ12345678910
1JOVAN UZASNI (S) (TJ)16518181616141411201820
2JUZNA PRUGA (7) (TJ) (S)15820121318131218162016
3INVENTAR (S) (TJ) (7)15112161420121114181618
4FENJERASI (S) (7) (TJ)1361313911181320121314
5KLASICNI TRUTOVI (S) (TJ) (7)1341414181220810131213
6UNAGI (TJ) (S)9910111214101081014
7LJANMI MAJAMI (7)977208101616137
8TRUTOVI (TJ) (S)929710862012911
9IMPALA (TJ) (7) (S)83118207116119
10KUMCETO (7) (TJ) (S)818101165187610
11ROMANTICNI LJUDOZDERI (TJ) (S)685561399957
12KASPERI (TJ)6416979716
13SRPSKA SPARTA (7)33645585
14ISPALA21678
152 UNLIMITED1414
16KOMPLETNA KATASTROFA88
17TOLUMBA44
RBNaziv ekipeZ12345678910
1JOVAN UZASNI19220182020201820202016
2KLASICNI TRUTOVI14514141118141012161818
3FENJERASI14010161611181114181610
4TRUTOVI12812111412161311141213
5KUMCETO1231381014131413131312
6JUZNA PRUGA I TRI DRUGA11518201316122016
7ROMANTICNI LJUDOZDERI9691012991212149
8IRRIDUCIBILI66567679998
8INVENTAR661011161811
10MESTANI601199101011
10WARTBURG LIMUZINA6016131813
12KOKTEL LJUBAVI4088888
13UNAGI2020
13IMPALA20812
15KASPERI1414
15ISPALA1477
17STOP CIMICI1111
18KLOVNOVI1010
18DJIPS1010
20DELIRIJUM TREMENS77
21ALIGACORI66
RBNaziv ekipeZ1234
1SPACE JAM7418182018
2JOVAN UZASNI7020201416
3POCETNICI6816141820
4JUZNA PRUGA5712161613
5FENJERASI4711101214
6IMPALA42141279
7NEMOCNI STAKARA4110111010
8KLASICNI TRUTOVI40713137
9ROMANTICNI LJUDOZDERI3413858
10SAMO PRIRODNO3147812
11IRRIDUCIBILI248646
12TERABAJTI23959
13TRINAESTA PLATA216411
14SLABA VAJDA1239
14KUMCETO12525
16SENSEI1111
17ISPALA66
18PLAVA OSTRIGA44
19KOFICA33
19LA SNICKERS33
21VERA I MICA22
21DRINCICEVA DUBOZIVKA22

*Liga je prekinuta zbog korone, a novac od nagrada (proporcionalan odigranim kolima) doniran je u humanitarne svrhe

RBNaziv ekipeZ123456789101112
1JOVAN UZASNI195141120111420202011201717
2SPACE JAM195171714201717171114171420
3POCETNICI1732020617201114917141114
4JUZNA PRUGA16111141714111411720112011
5KLASICNE BRATINE9695116997146497
6ROMANTICNI LJUDOZDERI6469974335774
7FENJERASI6269179669
8IMPALA457765695
9RANC PROKLETIH35444444452
10SER MATT227375
11KUMCETO183276
12BICEMO POSLEDNJI135233
13ZADIRE U SLOBODAN PROFIL1257
14BOLJI OD ACE99
15TRUTOVI66
15ISPALA633
16BOTOVI55
16PAB KVIZ55
16STARA HERCEGOVINA55
20MUNGOSI22
20OZRACENI22
22NEKA JA CU11
22B I P I Z11
RBNaziv ekipeZ123456789101112131415
1JUZNA PRUGA228759202017171711202017111720
2POCETNICI221202017141711111120972020717
3SPACE JAM21199149920142017111414172014
4JOVAN UZASNI2021411201114520141417171114911
5TRUTOVI115116111777946657145
6AVALON1106176711149141196
7ROMANTICNI LJUDOZDERI845144453277399336
8KLASICNE BRATINE83177564955525454
9MUNGOSI7747566491465119
10FENJERASI3731757662
11CIPS2023717
12IMPALA18223443
13NN LICA9423
14B'BYE8134
14RANC PROKLETIH826
1640 KRVNIH ZRNACA66
17VIN33
17WE KNOW THINGS33
19OMBUDSMANI22
20EKIPA IZ COSKA11
20KUMCINE11
20PANDICE11
RBNaziv ekipeZ123456789101112131415
1SPACE JAM181119111113159913131511131315
2POCETNICI170131513991115159139151113
3BOSTON CETNIKS1511515715111185915116815
4JOVAN UZASNI121151313111178159811
5MUNGOSI11155136871566857578
6TRUTOVI10686877671381162665
7RUKIJI, BUCKICI I SOFTMORI100137995868695753
8KLASICNE BRATINE766368655775846
9JUZNA PRUGA497131199
10EVO NEZNAM BOGUMI21715422
11WE DRINK AND WE KNOW THINGS2024134123
12RANC PROKLETIH1745341
12KRILIN17354311
14DZONIJEVI PRIJATELJI1111
15INFINITY99
16INTER ARAB TREJD88
17SERBIAN STARS44
17BANOVO KRDO44
17ZADIRE U SLOBODAN PROFIL44
17PANDICE44
17TERABAJTI44
22KUMOVI33
22LAS PADINAS33
22POPIVENA DRINA33
25ENTUZIJASTI22